КАЧЕСТВЕННЫЕ СТРОИТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНЫ
+380 (66) 490-80-44
+380 (98) 354-33-90

Робимо паркан з профнастилу

Робимо паркан з профнастилу
Для виконання основної функції загородження рекомендуємо використовувати профнастил. Для парканів підійде профнастил типу С18 або С8.(позиция3).
Для монтажу огорожі з профнастилу необхідно підготувати комплект будівельних матеріалів.
Матеріал, до якого кріпиться профнастил, – опори.(позиция1). Опори являють собою металеві труби квадратного перетину 60х60 мм або круглого перерізу Ø60мм.
Для надання жорсткості і міцності огорожі, опори між собою з'єднують лагами. (позиція 2). Лаги являють собою металеві труби квадратного перетину 40х20 мм
Для надійного кріплення опор необхідно викопати лунку, встановити опору і заповнити її бетоном. (позиція 4).
Для монтажу профнастилу до опор і лагах необхідні кріпильні елементи.
Монтаж паркану складається з декількох етапів:
I Виробництво розмітки території і встановлення опор
Будь-яку роботу по монтажу будівельних конструкцій необхідно починати з розмітки території, виконавши вимірювальні роботи. Кількість опор (стовпців) визначається з розрахунку, що між опорами повинна бути відстань в межах від 250 до 300см. Розмітка проводиться за допомогою шнура і забитих кілочків на місці майбутніх опор. Опори повинні встановлюються строго по прямій лінії. Відповідно з висотою огорожі вибираються і опори. При установці опорних стовпів необхідно виконати ями з розрахунку нижче рівня ґрунту на 1,1 – 1,2 м при висоті огорожі в 2м.
Чим вищий паркан, тим глибше необхідно розміщувати опори, і для більш низького забору досить ями глибиною 800 – 1000 мм. Опори, що розміщуються в ямах, повинні встановлюються строго вертикально і після чого лунки заливаються бетоном для фундаментних робіт. Для якісного затвердіння бетону після заливки необхідно почекати від 48 до 72 годин.
II Монтування лад і кріплення профнастилу
Після монтажу опор приступаємо до монтажу лад. Лаги повинні розташовуватися паралельно до поверхні землі, а також паралельно між собою. Кількість лад залежить від висоти паркану: чим вищий паркан, тим більше рядів лад. Для забору висотою 2м достатньо двох лад. Для кріплення лаг до опор застосовують зварювання. Місце зварювання покривають грунтовкою і після цього опори і лаги забарвлюються для антикорозійного захисту.
Листи профнастилу прикріплюють до лагів за допомогою сталевих саморізів. Профнастил повинен бути піднятий над рівнем землі на 5 – 10 см для забезпечення вільного переміщення дощової води і снігових мас. Листи профнастилу стикуються внапуск однією хвилею.
Обслуговування паркану.
Паркан з профнастилу буде служити довго, якщо періодично проводити очищення поверхні огородження від забруднення. Для очищення підійде будь-який миючий засіб, який не містить хімічних розчинників, абразивних матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner